CLASS OF 1919

 

Name

Address

Anna Allen

 

Kenneth Barlow

 

Verda Blessing

 

Aul Bryant

 

Wm. Clark

 

Avonelle Clinkinbeard

 

Wm. Crabtree

 

Warren Dotson

 

Ruth Easton

 

Muriel England

 

Olen Estep

 

Ruth Flint

 

Alice Flint

 

Carrie Guymon

 

Thornton Haas

 

Reecie Haley

 

Anita Hill

 

Maun Hogan

 

Elbert Howery

 

Lydia Howery

 

Bonnie Joyce

 

Herman Joyce

 

Lena Kennedy

 

Leone Land

 

Robert Leazenby

 

John McCollum

 

Ruby Mitchell

 

Creta Neville

 

Jean Rhay

 

Faye Saffer

 

Ross Salmon

 

Edith Shipley

 

Lea Smith

 

Robert Templeman

 

Merle Towns

 

Lee Webb

 

Delbert Wooderson

 

Claude Zimmerlee

 

Grace Wooderson

 

Robert Thompson

 

 

 

CLASS OF 1918

 

Name

Address

Ethel Baker

 

Everett Barry

 

Geo.Burgin

 

Augustus Butcher

 

Madge Chambers

 

Gordon Clark

 

Valena Clark

 

Fred Flint

 

Claud Flint

 

Lucile Gale

 

Mae Green

 

Lola Green

 

Marie Guymon

 

Mabel Hale

 

Victor Hall

 

Ross Hogan

 

Mabel Larkin

 

John Layman

 

Ruth Leazenby

 

Loris Linthacum

 

Argyl Logsdon

 

Dewey McDaniel

 

Kenneth Miller

 

Ruth Mitchell

 

Lenore Moulton

 

Hulda Nelson

 

Glenn Nixon

 

Ruth Osborn

 

Ruth Phillips

 

Vern Reynolds

 

Frances Robinson

 

Katy Roleke

 

Bina Slaughter (Davis)

Deceased

Mabel Taylor

 

Dockery Templeman

 

Ruby Tilley

 

Monron Towns

 

Garland White

 

Blanche Williamson

 

Inez Zerbe

 

Ruby Zimmerman

 

 

CLASS OF 1917

 

Name

Address

Ross Bartlett

 

Elizabeth Broyles

 

Bert Bryant

 

Etta Champlin

 

Edna Clark

 

Cora Claytor

 

Orville Claytor

 

Hugh Cowan

 

Ruth Dale

 

Jesse Dillon

 

Lewis Ellis

 

Hazel Graham

 

Zell Griffin

 

Violet Hall

 

Arleyn Joyce

 

Chas. Kennedy

 

Andrew Layman

 

Wm. Lewis

 

Bera Linthacum

 

Virginia McConkey

 

Erdene McElhiney

 

Glen Morgan

 

Chas. Myers

 

Leo Nichols

 

Willard Phillips

 

Mary Prentiss

 

Adah Richardson

 

Nellie Richardson

 

Ruth Richardson

 

Dorothy Sherer

 

Chas. Shumard

 

Zula Stanley

 

Cressie Tilley

 

Lucile Walsh

 

Clonda West

 

Lovilla Williams

 

Stacy Youngman

 

 

CLASS OF 1916

 

Name

Address

Edith Barnes

 

Nell Barry

 

Mildred Beeks

 

Esther Broadus

 

Beulah Brown

 

Mary Burris

 

Kyle Carpenter

 

Bettie Carson

 

Edith Clark

 

Edna Clinkenbeard

 

Gertie Collins

 

Wayman Cushman

 

Loy Daniel

 

Jennie Davis

 

Victor Heaston

 

Clifton Hix

 

Clifford Hix

 

Chas. Hogan

 

Eula Iddings

 

Clara Kennedy

 

Lucile Kinkade

 

Florence Linthacum

 

Lowell McGowen

 

Wilbert Myers

 

Eda Neff

 

Hazel Neff

 

Agnes Roleke

 

Eugene Sutherlin

 

Sylvia Sutherlin

 

Pearl Taylor

 

Nellie Updegraff

 

Mabel Utterback

 

Madge Wheeler

 

Georgia Wilkinson

 

 

 

CLASS OF 1915

 

Name

Address

Gilbert Arney

 

Ree Arney

 

Harry Barlow

 

Kathryn Bartlett

 

Leslie Brough

 

Watkins Broyles

 

George Bryant

 

Newton Carter

 

Nell Crouch

 

Marguerite Ellis

 

Birley England

 

Shirley England

 

Hugh Estep

 

Edward Flint

 

John Farber

 

Neal Guymon

 

Harvey Hefner

 

Doris Howe

 

Sarah Howery

 

Irma Kenyon

 

George Kinkade

 

Harley Leazenby

Deceased

Kathleen Neff

 

Ruth Poland

 

Willis Pryor

 

Beehler Sherer

 

Edna Skinner

 

Lucile Slemons

 

Cladys Tilley

 

Myrtle Wells

 

 

CLASS OF 1914

 

Name

Address

Chas. Clark

 

Mabel Claytor

 

Nina Coleman

 

Bertha Cushman

 

Lena Emerson

 

Arthur Fay

 

Joe Flint

 

Ruth Garton

 

Alma Hall

 

Frank Hefner

 

Ruth Howe

 

Clyde Kinkade

 

Hazel Lawrence

 

Ernest Long

 

Eunice Lotz

 

Fred Martin

 

Herman Magee

 

Marie Neff

 

George Ray

 

Minnie Robinson

 

Ivan Slaughter

 

Ruth Springer

 

Cordie Street

 

Pearl Sutherlin

 

Marie Swain

 

Hallie Tilley

 

Hoyt Tilley

 

Catherine Walker

 

Ross Wheeler

 

 

 

CLASS OF 1913

 

Name

Address

Lillian Ballard

 

Monte Ballard

 

Nina Brown

 

Marie Bryant

 

Joe Burris

 

Velma Burris

 

Floyd Collins

 

Melverne Cole

 

Wilma Custer

 

Garvin Gunn

 

Mattie Hall

 

Ella Hefner

 

Paul Hiatt

Deceased

Nora Imes

 

Cleo Lesan

 

George Logsdon

 

Claude L. Magee

 

George McElhiney

 

Zola Myers

 

Ruth Nickerson

 

Flora Price

 

Hazel Roleke

 

Herman Street

 

Ruth Stock

 

Icie Tilley (Hiatt)

Deceased

Omer Tobias

 

Lois Vandivert

 

Georgia Wells

 

 

CLASS OF 1912

 

Name

Address

Lovisa Allen

 

Monroe Allen

 

Opal Brown

 

Mauree Burgin

 

Kathleen Flint

 

Darryl Good

 

Floyd James

 

Bessie King

 

Ray McDaniel

 

Jeanne Murray

 

Dott Nelson

 

Madge Phillebaum

 

Della Shumard

 

Irlene Slaughter

 

Elmer Tobias

 

Zoe Webb

 

Ralph Zimmerman

 

 

CLASS OF 1911

 

Name

Address

Hazel Ballard

 

James Barlow

 

Elsie Carter

 

Lottie Cushman

 

Florence Dopkins

 

Mae Hefner

 

Will James

 

Nellie Maize

 

Andrew Morris

 

Lena Newland

 

Myrtle Ruby

 

Lewis Shockley

 

Gerald Skinner

 

 

CLASS OF 1910

 

Name

Address

Gladys Barnes

 

Laura Beals

 

Elsie Bryant

 

Fred Burg

 

Leah Church

 

Ralph Gordon

 

Lois Harrison

 

Roe Lotz

 

Bertha Leazenby

 

Gladys Leazenby

 

Ora Maize

 

Earl Martin

 

Earl Neff

 

Earl Ruby

 

Hazel Snover

 

Roberta Wilson